Reference

 • paní Andrea Knorová (prodej bytu 3kk)

  Podruhe jsme vyuzili sluzeb realitni maklerky pani Faktorove pri prodeji nasi nemovitosti a opetovne se nam potvrdil profesionalni a osobni pristup a pratelska komunikace. Agentura nam take jako vernemu zakaznikovi zajistila stehovaci sluzby zdarma. Dekujeme za vse 🙂

 • Lucie Traxlová

  Paní Faktorovou mi doporučila kamarádka, když se mi nedařilo prodat dům delší čas...Jakmile vzala vše do svých rukou ona,najednou se vše obrátilo k lepšímu.Byla jsem s její spoluprací velice spokojená a mohu ji jen vřele doporučit,je to úžasný člověk a je na ní vidět, že svou práci dělá s velkou láskou,což je známkou i jejího úspěchu. Děkuji Vám paní Faktorová

 • Stanislava a Vladimír Urbanovi

  Paní Faktorová má pozoruhodnou schopnost vyhledat "toho správného zájemce". . Prokázala to při prodeji naší chaty a nedávno zopakovala, když jsme prodávali byt v centru Prahy. Kromě milého vystupování oceňujeme i její důkladnost v práci a dochvilnost, což je jev dnes stále vzácnější. Proto jsme ji doporučili i známému, který nám za tento tip poděkoval.

 • majitel - Pavel Lagner

  S paní Faktorovou jsem se setkal vlastně náhodou a tímto jí velmi, velmi děkuji. Realizovala prodej našeho bytu rychle a naprosto spolehlivě. Ale co oceňuji zejména, je její milé vystupování a jednání, její laskavost. Komunikace skvělá a důvěryhodná, veškeré náležitosti spojené s prodejem bytu vyřídila ke spokojenosti mojí a věřím, že i ke spokojenosti kupujících.

 • Paní Milušku Faktorovou bych ráda všem doporučila. Snažila jsem se rok prodat dům, spousta makléřů vodila zájemce a nic. Osobně jsem tomu musela dát i spoustu energie. Po roce špatných zkušeností mi byla doporučena paní Miluška Faktorová. A nastal obrat. S jejím profesionálním přístupem se během 14.dnů podařilo dům prodat. Opravdu děkuji a klobouk dolů.

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X