ERA Central

O Nás

Realitní kancelář ERA CENTRAL vznikla spojením týmů ERA SEVEN reality a týmu samostatných makléřů. Oba týmy působí na trhu již přes deset let, ctí stejná pravidla a vztahy ke svým klientům. Společnost ERA SEVEN reality navíc působila v síti ERA již od roku 2007 a nasbírala tak mnoho zkušeností a stala se také opakovaně kanceláří roku sítě ERA.

Sloučením těchto dvou teamů a nastartováním nové koncepce společnosti ERA v ČR jsme připraveni poskytovat ty nejlepší a nejkvalitnější služby širokému okruhu klientů.

Společně jsme tak položili základ pro realitní kancelář, která chce neustále zvyšovat standardy nabízených služeb a stát se tak vzorem proklientské realitní kanceláře. Máme ambici stát se vzorem pro kanceláře nejenom v síti ERA, ale také mezi realitními kancelářemi vůbec.

Toto spojení a naše předsevzetí je pro naše klienty nejenom přínosem v neustálém zkvalitňování služeb, ale také garancí, že vždy obdrží ty nejlepší služby a bude o ně pečováno s největší možnou mírou.

S maximálním nasazením také vybíráme naše realitní makléře, abychom zachovali vysokou míru profesionality.

Jsme si vědomi toho, že právě realitní makléř je partnerem našeho klienta v mnohdy složité životní situaci, kterou právě změna bydlení bezpochyby je.

Nechceme zde uvádět výčet našich služeb, které mnohdy nejsou pro laika srozumitelné, nebo můžou být naopak zavádějící.

Zajímají nás Vaše potřeby a chceme hledat způsob jak je naplnit.

ERA Co pro Vás můžeme udělat?

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X